Dziewczęta i kosz 2

Witajcie. W dniu dzisiejszym przynosimy Wam drugą i ostatnią część aktualizacji bohaterów serii Ro-Kyu-Bu. Zgodnie z zapowiedzą dzisiaj znajdziecie kolejne nowe punkty z odniesieniami do bohaterek już dodanych do naszej bazy oraz całkowicie nowe teksty, lecz są to dwa teksty, a nie jak obiecywaliśmy tydzień temu, zaledwie jeden. Nie przedłużając, zapraszamy do czytania.W skład dzisiejszej aktualizacji wchodzą nastepujące teksty:

(więcej w rozwinięciu)

Do przeczytania za tydzień.

Dziewczęta i kosz

Witajcie. W dniu dzisiejszym przygotowaliśmy dla Was po jednej aktualizacji w 4 tekstach o bohaterkach ze szkoły podstawowej lubiących grać w koszykówkę. Mowa o dziewczętach wchodzących w skład jednej drużyny z anime Ro-Kyu-Bu!. Za tydzień przedstawimy Wam drugą część aktualizacji wraz z nowym tekstem o piątej bohaterce.W skład dzisiejszeja aktualizacji wchodzą następujące teksty:

(Więcej w rozwinięciu)

Do przeczytania za tydzień.

Dziewczęta i czołgi

Witajcie. W dniu dzisiejszym mamy dla Was zaledwie jeden zaktualizowany tekst, w którym znalazły się trzy nowe odniesienia do serii. Ze względu iż w ubiegłym tygodniu zakończyliśmy kolejną aktualizację tekstów z Bakemonogatari w tym tygodniu rozpoczynamy i jednocześnie kończymy aktualizację tekstów z kolejnej serii jaką jest Girls und Panzer.W skład dzisiejszej aktualizacji wchodzą:

- Miho Nishizumi

Do przeczytania za tydzień.

Krab i wampir


Witajcie. W dniu dzisiejszym przynosimy Wam dwie ostatnie aktualizacje tekstów dotyczących dziewcząt z uniwersum serii Monogatari. Nowe informacje znajdziecie w tekstach dotyczących dwóch postaci, które znacząco wpływają na życie głównego bohatera. Pierwsza z nich to dziewczyna skrywająca się często w kątach pomieszczeń uwielbiająca donuty, a druga to cicha i delikatna dziewczyna, która z czasem zamienia się w tsundere.W skład dzisiejszeja aktualizacji wchodzą następujące teksty:

(Więcej w rozwinięciu)

Do przeczytania za tydzień.

Wąż i małpa

Witajcie. Redakcja Animestrony wszystkim naszym użytkownikom życzy spokojnych Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnej atmosferze wielu kolorowych jajeczek oraz cudownych chwil spędzonych na rozmowach w rodzinnym gronie przy świątecznym stole. W międzyczasie od rozmów z rodziną i wspólnych posiłków zapraszamy do zapoznania się z dwoma nowymi tekstami, które zawitały w naszej bazie Uciekinierów.W skład dzisiejszej aktualizacji wchodzą:

(Więcej w rozwinięciu)

Do przeczytania za tydzień.

Opisy i wpisy

Witajcie. W dniu dzisiejszym kontynuujemy dodawanie nowych stron do naszej bazy, gdyż w tym tygodniu dodaliśmy 2 nowe opisy serii, które możecie znaleźć w dziale z opisami. Ponadto w bazie z wpisami stron znalazły się dwie nowe strony dotyczące tych serii. Pierwsza seria opowiada o pewnej młodej dziewczyny, która wiedzie "spokojne" życie wraz ze swoimi braćmi, którzy w rzeczywistości są wampira. Druga z serii skupia się na codziennym życiu pewnych istot mieszkających spokojnie w pewnej dolinie.W skład dzisiejszej aktualizacji wchodzą:

(Więcej w rozwinięciu)

Do przeczytania za tydzień.

Nowe strony

Witajcie. W dniu dzisiejszym przynosimy Wam lekką przerwę od Uciekinierów, gdyż w dniu dzisiejszym dodaliśmy do bazy stron nowe strony zgodnie z obietnicą.I tak od kilku dni możecie odwiedzić następujące strony poprzez wpisy znajdujące się w naszej bazie:

(Więcej w rozwinięciu)

Do przeczytania za tydzień

Potworzyce ponownie

Witajcie. Po skończonych pracach remontowych wracamy do dalszej pracy przedstawiając Wam dzisiaj dwa nowe teksty, którymi wracamy do przerwanej w styczniu aktualizacji bohaterów serii Monogatari. Już dzisiaj możecie przeczytać o głównym bohaterze, na którym skupiają się wszystkie produkcje spod loga Monogatari oraz o pewnej alternatywnej tożsamości jednej z bohaterek.W skład dzisiejszej aktualizacji wchodzą następujące teksty:

(Więcej w rozwinięciu.)

Do przeczytania za tydzień.

Remont tydzień ostatni

Witajcie. W dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam ostatnią część prac remontowych na naszym serwisie. Zakończenie ich nie oznacza jednak, że w przyszłości nie zostaną wprowadzone kolejne zmiany na stronie, gdyż już teraz możemy powiedzieć, iż takowe zmiany w przyszłości zostaną wprowadzone.W ramach zakończenia prac zostały powzięte następujące czynności:

- przejrzane zostały wszystkie teksty wchodzące w skład Uciekinierów i poprawione potencjalne błędy
- podmieniono część obrazków w tekstach wchodzących w skład działu Uciekinierzy
- w związku z powyższą poprawką została poprawiona lista z Uciekinierami uwzględniająca poprawiony tekst o danych bohaterze pod kątem potencjalnych błędów, które mogły wystąpić po wprowadzeniu zmian
- przejrzane zostały wszystkie teksty wchodzące w skład Uciekinierów +18 i poprawione potencjalne błędy
- przejrzany został ostatni raz dział z Opisami Serii
- zwiększone na większe zostały obrazki w dziale z opisami Serii.

Do przeczytania za tydzień.

Remont 6 tydzień

Witajcie.

Dzisiejsza niedziela przynosi kolejny tydzień, który minął pod znakiem prac remontowych na naszej stronie. Zgodnie z rozpoczętymi pracami, w tym tygodniu kontynuowaliśmy zmiany w tekstach mające na celu skrócenie długości tekstów poprzez umieszczenie w pokazującym się okienku produkcji, w których występuje opisywany bohater poprzez bezpośrednie zamieszczenie w tekście jedynie po jednej produkcji.W związku z tym zostały zakończone teksty wchodzące w skład Uciekinierów, a dodatkowo zostały przejrzane wszystkie teksty wchodzące w skład Uciekinierów +18. W kolejnym tygodniu zostaną teksty przejrzane drugi raz pod kątem poprawienia potencjalnych błędów, które wystąpiły w czasie ostatnich prac oraz uzupełnione zostaną serie, które nie zostały uwzględnione w charakterystykach. Do przeczytania za tydzień.